Шольц розказав про погрози Путіна

Володимир Путін ніколи не погрожував канцлеру Олафу Шольцу або всій Федеративній республіці Німеччини, як то було під час розмови президента РФ з прем’єр-міністром Великобританії Борисом Джонсоном. Про це Щольц сказав в інтерв’ю «Bild».

Нагадаємо, Джонсон раніше розповів, що Путін прямо говорив про ракетний удар по Великобританії напередодні широкомасштабного вторгнення в Україну.

Канцлер стверджує, що він чітко дав зрозуміти Путіну, що Росія несе повну відповідальність за війну: «Без жодної причини Росія вторглася до свого сусіда, щоб забрати частини України або всю країну».

Берлін не можемо просто прийняти це, тому що це фундаментально порушує європейський мирний порядок: «Саме тому ми підтримуємо Україну фінансово, гуманітарно, а також зброєю».

При цьому Шольц цілком логічно не вірить, що рішення Німеччини надати Україні танки і дозволити такі поставки іншим союзникам може спровокувати Кремль на нову ескалацію.

Зрештою, під час всієї війни Росія воює на максимумі своїх можливостей – в Путіна просто немає інших резервів. І навіть використання ядерної зброї проти України не дасть йому переваги на фронті, адже він битиме по нашим тилам, що не зламає ЗСУ. При цьому міжнародні наслідки такого кроку можуть стати для Росії фатальними.

При цьому не варто забувати, що Путін і його шавки публічно постійно погрожують саме Заходу ядерною зброєю, адже Україну цим не залякати. Крім того, вони відкрито погрожують і Шольцу. А Путін це не припиняє…


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Террористы разрушили Водяное. У ДНР потери под Мариуполем: видео

25.02.2017 - 12:36
Главное управление разведки Минобороны Украины сообщает о самоубийстве «морпеха» ДНР, подорвавшего себя гранатой – руководство 9-го полка (Новоазовск) оформляет его увольнение задним числом. Также вследствие суицида погиб «ополченец» из отдельной ...

Усик добыл тяжелейшую победу над Бриедисом, видео

28.01.2018
В Риге завершился сумасшедший по ...

Появилось видео перепалки между Геращенко и Разумковым

10.09.2019
Сегодня в Верховной Раде произошла ...

Террористы ДНР получили гламурное оружие ПП «Оплот»: видео

07.07.2018
На оккупированной части Донбасса кризис. ...