Шольц назвав дії Путіна божевіллям

Канцлер Німеччини Олаф Шольц досить жорстко висловився про політику Путіна і окреслив, чим саме закінчиться війна, яку він веде проти України. Назвав її божевіллям і спрогнозував вступ України до ЄС.

Шольц на святкуванні 160-річчя Соціал-демократичної партії Німеччини сказав, що впевнений — Росія не виграє війну проти України, а Київ після перемоги стане членом Євросоюзу.

«Гірка глава в історії нашого континенту, яку створив Владімір Путін у своєму імперіалістичному божевіллі, завершиться вступом вільної України до Європейського Союзу як повноправного члена», – цитує Шольца видання Spiegel.

Нагадаємо, наприкінці березня Шольц в інтерв’ю Rheinische Post заявив, що не очікує на швидке завершення російської агресії в Україні.

«Ми маємо бути готові до того, що це може зайняти багато часу. Навіть коли війна закінчиться, все не відразу нормалізується. Але ми також не повинні припиняти наші зусилля для завершення війни», — сказав німецький канцлер.

За словами Шольца, передумовою справедливого миру стане виведення військ Росії із території України.

«Ми повинні усвідомити, що ця жахлива агресивна війна та її наслідки ще довго триматимуть нас у напрузі і нам доведеться довго розгрібати завали», — наголосив тоді канцлер ФРН.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

В США из-за сильных морозов поджигают рельсы: видео

31.01.2019 - 19:48
Железнодорожные рабочие в Чикаго из-за сильных морозов вынуждены поджигать рельсы, чтобы обеспечить бесперебойное движение поездов. Об этом в четверг, 31 января, сообщает CNN. «Рабочие не буквально поджигают рельсы. Пламя на самом ...

В России ФСБ арестовала украинца из «Правого сектора»: видео

18.10.2017
Российские спецслужбы реанимируют раскрученную в ...

Участок Марин Ле Пен атаковали голые девушки из Femen: видео

07.05.2017
Французские последовательницы некогда популярного движения ...

В США ливень затопил целый город: видео, фото

28.05.2018
Ученые утверждают, что в Атлантике ...