Шойгу змінив командування військових округів РФ

Міністр оборони фашистської Росії Сергій Шойгу здійснив перестановки у командуванні у військових округах, розташованих біля кордонів України.

Про це заявило російське провладне інформагентство РБК із посиланням на свої джерела у понеділок, 23 січня.

Вказується, що генерал-полковник Сергій Кузовлєв очолив Південний військовий округ. А Західний військовий округ, яким раніше командував Кузовлєв, тепер очолить генерал-лейтенант Євген Нікіфоров.

Нагадаємо, 11 січня людина Пригожина і Кадирова отримала пониження. Російські окупаційні війська в Україні здобули нового командувача. Ним став начальник Генштабу ЗС РФ генерал армії Валерій Герасимов.

Тоді Шойгу зробив нові призначення у керівництві так званої «спеціальної військової операції». При цьому заступниками Герасимова стали головнокомандувач повітряно-космічними силами РФ генерал армії Сергій Суровікін, який керував «СВО» з 8 жовтня 2022 року, а також головнокомандувач сухопутних військ РФ генерал армії Олег Салюков і заступник начальника Генштабу ЗС РФ генерал-полковник Олексій Кім.

Досить дивне признанчення з урахуванням того, що Герасимова фактично називали битою картою. Вочевидь, Шойгу вирішив «пободатися» з Пригожиним, який фактично перебрав на себе владу на фронті з прицілом на усунення самого міністра… Але наврядчи це відбулося без згоди Путіна.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Video >>

По террористам на Донбассе нанесен сокрушительный удар, видео

22.02.2018 - 01:25
Наши военные на передовой ежедневно совершают подвиг, защищая Родину от оккупантов. Порою украинцам дают увидеть отдельные моменты фронтовые волонтеры. Нынче фонд «Вернись живым» рассказал о помощи военным на передовой, благодаря ...

Смеющаяся лиса

06.11.2015
Лисе удалось добыть пернатую дичь. ...