Ще один депутат Вінницької облради вирішив скласти мандат

На своїй наступній сесії Вінницька обласна рада має розглянути питання про дострокове припинення повноважень одразу двох депутатів. 

Так, 6 червня заяву про складання депутатських повноважень подала Мілієнко Олена Анатоліївна, яка обралася від «Української стратегії Гройсмана»

Олена Мілієнко є директоркою Вінницького навчального центру Національної школи суддів України.

Рішення ради чисто формальне, бо людина має право за власним бажанням позбутися мандата. Рішення про це підтримала й постійна комісія обласної Ради з питань правової політики.

Крім того, облрада має задовільнити заяву про складання повноважень, яку ще у травні подав Олександр Підгорняк. На минулій сесії до цього питання не дійшли через скандал (тоді сесія змогла розглянути не всі питання порядку денного).

Зазначимо, Олександр Підгорняк обраний депутатом облради від політичної партії «Українська Стратегія Гройсмана». Він є членом комісії з питань правової політики, регламенту, депутатської діяльності та етики.

«Друзі, я прийняв непросте рішення скласти депутатський мандат. Війна майже кожного з нас змусила змінювати і особисті, і робочі плани. Моя військова служба тепер не дозволяє в повному обсязі виконувати свої депутатські повноваження. Сьогодні всі зусилля – для перемоги!», – пояснив причини рішення О. Підгорняк.

Підгорняк був учасником АТО, багато років займається бізнесом.

Нагадаємо, в лютому облрада достроково припинила повноваження депутата Кравчука Олександра Миколайовича. Він написав відповідну заяву на ім’я голови облради. Кравчук входив до фракції політичної партії ,,За Майбутнє”, був секретарем постійної комісії обласної Ради з питань стратегічного розвитку, інвестицій та місцевого самоврядування. Гендиректор КНП «Хмільницька лікарня».

У лютому минулого року депутат Вінницької обласної ради Людмила Станіславенко теж написала заяву про складання повноважень. До того відмовився від депутатства Геннадій Ткачук.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Фото и видео маршей Бандеры на Донбассе шокировали террористов ДНР

01.01.2018 - 22:25
«РЕАЛ» ранее сообщал о массовых факельных шествиях в Украине в честь 109-ой годовщины со дня рождения Степана Бандеры. Скажем честно, событие несколько пугающее именно факелами; ну с точки зрения безопасности. ...

Козел забодал быка

26.10.2015
Размер не всегда имеет значение. ...