Шахтар здобув вольову перемогу у Лізі чемпіонів

На матчі Ліги чемпіонів між Шахтарем та Антверпеном сталося маленьке футбольне диво. Господарі поля бельгійці легко виграли перший тайм 2:0, і, здавалося, без зайвих проблем візьмуть три очки. Відзначилися Муя і Баліквіша.

Але у другій половині гри наші хлопці не просто продемонстрували характер, а й вирвали перемогу. Двічі відзначився Сікан, між його голами забив ветеран Ярослав Ракицький.

На 8-й доданій хвилині Алдервейрелд не забив пенальті у ворота українців! В підсумку 3:2 на користь гірняків!

Донеччани стартували у групі H номінально домашньою грою проти Порту в Гамбурзі та зазнали поразки з рахунком 1:3.

Антверпен дебютував у Лізі чемпіонів на найвищому рівні – виїзним поєдинком проти Барселони. Боротьби не вийшло, тож бельгійці пропустили п’ять голів і вирушили додому.