Шахтар програв Марселю і «вилетів» з Ліги Європи

У Франції Шахтар програв Марселю матч-відповідь в Лізі Європи з рахунком 1:3.

На 12-й хвилині рахунок у матчі з пенальті відкрив гравець «Шахтаря» Георгій Судаков. На 23-й хвилині нападник «Марселя» Обамеянг зрівняв рахунок у матчі.

На 74-й хвилині другий гол «Марселя» у матчі забив півзахисник Ісмаїла Сарр. На 81-й хвилині третій гол «Марселя» записав на свій рахунок півзахисник Жоффрей Кондогбіа.

Тиждень тому домашній матч проти Марселя став для донеччан першим офіційним у 2024 році і дався непросто. Шахтар двічі поступався в рахунку, але знаходив у собі сили відігратися — 2:2.

У першій грі Марселем керував Дженнаро Гаттузо. Втім сім матчів поспіль без перемог змусили керівництво звільнити італійця.

Шахтар потрапив до плей-оф Ліги Європи, вилетівши за підсумками групового етапу Ліги чемпіонів. Марсель водночас посів друге місце у групі ЛЕ, поступившись лідерством Брайтону.