Сесія Вінницької облради пройшла зі скандалом

Сьогодні на сесії Вінницької облради стався перший політичний скандал з моменту початку повномасштабного вторгнення фашистської Росії. Причиною стало кадрове рішення голови Ради Соколового відносно керівника  «Клінічного центру інфекційних хвороб» Ігоря Матковського. Керівництво облради і її більшість — це представники Української стратегії Гройсмана, а голова ОДА і чиновники, що підтримали керівника медзакладу, представляють партію «Слуга народу».

У п’ятницю, 22 вересня, через закінчення терміну контрактів залишились без посад керівники трьох комунальних медзакладів. Очільник облради Вячеслав Соколовий опинився «під катком» критики політичних опонентів. 25 вересня підписано новий трирічний контракт з керівницею реабілітаційного центру Світланою Голодюк. Очільник  Вінницького обласного клінічного високоспеціалізованого ендокринологічного центра 71-річний Пилип Прудиус погодився очолювати заклад у статусі виконуючого обов’язки. А ось Матковський від такої пропозиції відмовився і залишився за бортом закладу.

Сьогодні в зв’язку з цим на сесії було гаряче. На підтримку Матковського виступила нардеп Ірина Борзова. Аргумент — Матковський є прфесіоналом своєї справи і робить дуже багато для розвитку закладу…

Борзова простояла всю сесію з плакатом, на якому було написано «Почуйте голос народу». Її чоловік Сергій Борзов, який є головою ОДА, пішов з зали на знак протесту, коли побачив, що керівництво Ради не поступається.

Соколовий, в свою чергу, заявив, що до Матковського є питання стосовно продажу конфіскованого СБУ палива за заниженими цінами. Він з цього приводу звернувся до ДБР. Після перевірки він прийме остаточне рішення, чи продовжувати контракт з Матковським, чи ні.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

ИГИЛ выложил видео казни турецких солдат

23.12.2016 - 13:42
Боевики ИГИЛ разместили в Интернете видео с казнью пленных турецких солдат. Исламисты захватили военнослужащих в ходе боев в Сирии, а затем показательно заживо сожгли. Стоит отметить, что ИГ периодически выкладывают в ...

Появилось видео сильного пожара в Лукьяновском СИЗО

07.05.2017
Произошел пожар в помещении Лукьяновского ...

ВСУ уничтожили позиции террористов на Светлодарской дуге: видео

12.02.2019
В украинском информационном поле появился ...