Сенат США і Байден виступили із заявами щодо допомоги Україні

У президента Байдена вичерпується фінансовий ресурс, який раніше був виділений для надання військової і економічної допомоги Україні.

Щоб уникнути проблем із безперебійністю такої підтримки, Байден завчасно звернувся до Конгресу і Сенату з проханням виділити для України суму у 24 млрд. доларів, яка необхідна для покриття потреб у поточному 2023 році.

Але попри обіцянки, республіканська більшість у Конгресі на чолі зі спікером Кевіном Маккарті відмовилася проголосувати навіть за 6 млрд. доларів для України у тимчасовому бюджетному розписі.

Що буде тепер? На фоні президентських виборів, що пройдуть через рік, слід очікувати дуже нервові наступні місяці. Бо трампісти і республіканці розігрують карту допомоги нашій країні… Наразі ж Сенат і Байден зробили заяви, в яких висловлюють впевненність, що гроші для України будуть передбачені.

Сенатори США, після ухвалення тимчасового фінансування уряду, в який не була включена допомога Україні, виступили із двопартійною заявою, в якій підтвердили свою відданість Україні, передає ABCNews.

Нагадаємо, після схвалення Палатою представників США тимчасового фінансування уряду Сенат затвердив законопроєкт, який допоміг уникнути шатдауну.

Сенатори підкреслили що, хоча вони вітають тимчасовий бюджет, він «залишає ряд нагальних пріоритетів невирішеними».

«Найближчими тижнями ми очікуємо, що Сенат працюватиме над тим, щоб уряд США продовжував надавати критично важливу та стійку безпекову та економічну підтримку Україні», — йдеться у заяві.

Президент США Джо Байден схвалив ухвалений обома палатами Конгресу проект тимчасового бюджету, але наголосив, що Україна не повинна залишитися без допомоги. В оприлюдненій на сайті Білого дому заяві Байдена він заявив про неприпустимість такої ситуації.

«Хоча спікер і переважна більшість Конгресу були непохитними у своїй підтримці України, у цій угоді немає нового фінансування для продовження цієї підтримки. Ми за жодних обставин не можемо допустити, щоб американська підтримка України була перервана», — заявив Байден.

Він також додав, що розраховує на те, що ця ситуація буде виправлена.

«Я цілком сподіваюся, що спікер дотримуватиметься своєї відданості народу України та забезпечить підтримку, необхідну для допомоги Україні в цей критичний момент», — наголосив президент США.

Він нагадав, що кілька місяців тому досягнув бюджетної угоди зі спікером Кевіном Маккарті, щоб уникнути кризи.Однак, протягом кількох тижнів крайні республіканці в Палаті представників намагалися відійти від цієї угоди, вимагаючи різких скорочень, які були б руйнівними для мільйонів американців.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Собака повторила трюк Мэрилин Монро (видео)

30.11.2015 - 18:44
Многие помнят трюк Мэрилин Монро с расклешенной юбкой. Когда она случайно, проходя возле вентиляционной решетки, вынуждена была прижимать развивающуюся юбку руками. Потом, правда, повторила это же еще несколько раз, специально ...

Крошечный фонарик питается от тепла рук (видео)

20.11.2015
Термоэлектрический генератор часто используют для ...

На Прикарпатье выпал черный снег: появилось видео

24.02.2018
Феномены, когда выпадает пепельный, почти ...