СБУ повідомила про підозру Таїсії Повалій

Служба безпеки зібрала доказову базу на співачку та колишню народну депутатку від Партії регіонів Таїсію Повалій, яка виправдовує агресивну війну Росії проти України. У зв’язку із цим їй оголошено підозру.

Напередодні повномасштабного вторгнення Росії вона виїхала до країни-агресора, де отримала російське громадянство та публічно підтримала Кремль.

Як зазначає СБУ, під час інтерв’ю московському інтернет-виданню колаборантка вихваляла Путіна та закликала до захоплення всієї території України. Також вона намагалась дискредитувати українських захисників, які брали участь у боях за Київ.

Крім того у вересні 2023 року Повалій на запрошення терориста Пасічника (ватажок квазіутворення ЛНР) виступила на концерті у тимчасово окупованому Луганську. Тоді прямо зі сцени вона висловилась на підтримку російських загарбників та героїзувала їхню учать у війні проти України.

Ініційована СБУ експертиза підтвердила факти підривної діяльності зловмисниці на користь країни-агресора. На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки заочно повідомили Таїсії Повалій про підозру за трьома статтями Кримінального кодексу України:

  • ч. 6 ст. 111-1 (колабораційна діяльність);
  • ст. 436 (публічні заклики до агресивної війни);
  • ч. 1 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною збройної агресії РФ проти України).

Оскільки зловмисниця перебуває на території Росії, тривають комплексні заходи для притягнення її до відповідальності за вчинені злочини. Розслідування проводили співробітники СБУ у Вінницькій області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Здавалося, що мовчання співачки Таїсії Повалій про війну в Україні та її виступи на пропагандистських каналах — це дно, але знизу постукали.

У січні 2023 року 59-річна артистка дала інтерв’ю «Дни.ру», де якнайчіткіше висловила свою позицію. Її дім тепер — це Росія, Україна «зомбована» і вся надія на Путіна.

«Я з дитинства звикла бути там, де правда. Тому я — з Росією. Я за те, щоби відбулося поверення з зомбованого стану, в котрому перебуває сьогодні моя Україна, до нормального життя», — сказала відверту маячню Повалій. Крім того, наговорила й іншої брехні про Україну, яку просуває російська пропаганда.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

03.11.2018 - 13:53
Вчера минут 15 пыталась перейти дорогу. По зебре! Никто не пропускал. Тогда я взяла в руки кирпич, улыбнулась и пошла. Пропустили даже полицейские с мигалкой! Вывод: улыбайтесь – люди становятся ...

Земфира пала для Украины (видео)

22.03.2016
Во дает. Пропаганда Кремля разъела ...

Над Уралом пролетел огненный шар, видео

04.03.2018
Случайно на камеру видеорегистратора жителя ...

В Китае пингвинов облачили в Санта-Клаусов: видео

25.12.2017
Группой, пожалуй, самых необычных «Санта-Клаусов» ...