Санду заявила, що ЗСУ захистили Молдову від російської окупації

Президент Молдови Мая Санду на Мюнхенській безпековій конференції відзначила визначальну роль України у збереженні незалежності і суверенитету своєї країни.

Коментуючи та засуджуючи російську агресивну війну, Санду наголосила, що існувала серйозна загроза окупації Молдови військами РФ, однак зараз цей ризик суттєво знизився завдяки успішним діям ЗСУ.

«Нема безпосередньої військової загрози для Молдови, Україна забезпечує нашу безпеку», — наголосила Санду.

Що стосується намірів вступити до НАТО, то наразі в країні немає умов для отримання підтримки цієї ідеї подавляючою більшістю населення. Справа в тім, що працює російський вплив, пропаганда, яка бреше про НАТО. А для того, щоб людям пояснити реалії, потрібно цієї пропаганди повністю позбутися. 

Росія розробила план руйнування політичної ситуації у Молдові. На цьому наголосив президент України Володимир Зеленський під час виступу в Європейській Раді у четвер, 9 лютого.

В свою чергу, секретар РНБО України Олексій Данілов 11 лютого заявив, що до спроб державного перевороту в Молдові Кремль може залучити чеченських бойовиків, яких у лютому минулого року Росія закинула в Україну із завданням ліквідувати керівництво країни.

Він додав, що ці чеченці наразі перебувають у Туреччині та працюють там «рятувальниками».

«Ми зараз уважно відстежуємо, щоб не сталося так, що ці «рятувальники» виявляться у Кишиневі. Ми знаємо їхні прізвища та імена», — резюмував Данілов.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

На Кубе разбился Boeing-737: появилось видео

18.05.2018 - 21:21
На Кубе во время взлета разбился самолет Boeing-737 авиакомпании Cubana de Aviacion. Трагедия произошла в международном аэропорту Гаваны имени Хосе Марти. На борту находилось 104 пассажира. Источник в аэропорту сообщил ...

Вблизи Винницы автобус смял легковушку: фото, видео

29.08.2017
Вечером 28 августа неподалеку от ...