Samsung поступилася першістю на ринку смартфонів

Компанія Apple вперше обійшла Samsung на світовому ринку смартфонів за підсумками 2023 року і стала його лідером. Про це йдеться у звіті Міжнародної корпорації даних (IDC).

«У другій половині 2023 року ми спостерігали значне зростання з боку бюджетних гравців на базі Android, таких як Transition і Xiaomi, завдяки швидкому зростанню на ринках, що розвиваються. Але найбільшим переможцем, безумовно, є Apple», — сказала директор з досліджень у команді Worldwide Tracker компанії IDC Набіла Попал.

За її словами Apple не тільки є єдиним гравцем у трійці лідерів, який демонструє щорічне позитивне зростання, а й вперше за всю історію посяде перше місце в рейтингу.

«І це попри посилення регуляторних викликів та відновлення конкуренції з боку Huawei на найбільшому ринку Китаю. Тривалий успіх і стійкість Apple значною мірою зумовлені зростаючим попитом на преміум-пристрої, які зараз складають понад 20% ринку, що підживлюється агресивними пропозиціями trade-in і безвідсотковими планами фінансування», — заявила Попал.

Раніше Samsung поступалася лідерством 2010 року, коли третина ринку належала Nokia.

За даними IDC, світові поставки смартфонів зменшилися на 3,2%, досягнувши 1,17 мільярда одиниць у 2023 році.

Нагадаємо, у жовтні 2023 року вихідці з Apple показали гаджет, який зможе «замінити» смартфон. Гаджет схожий на дуже компактний телефон з проєктором замість дисплея. Він кріпиться на одяг та проєктує текст й зображення прямо на долоню.

Подробиць про продукт поки що мало. Відомо лише, що з функцій передбачені дзвінки, камера, перекладач, голосовий асистент, а також розпізнавання навколишніх об’єктів. Так, наприклад, девайс може просканувати товар в магазині й відповісти на питання про нього завдяки застосуванню алгоритмів штучного інтелекту.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Сеть выложили видео с наездом Жириновского на Путина

03.02.2019 - 14:23
В Ютуб 31 января пользователь «Три извилины» опубликовал видео с выступления на российском федеральном канале лидера ЛДПР Владимира Жириновского. Это был 2012 год, накануне выборов президента РФ, когда Путин заходил ...

Почему суды Украины отказываются признавать факт агрессии России

07.09.2016
Апелляционный суд Киева отказал правозащитнику ...

Под Питером крупный пожар (видео)

31.01.2016
Во Всеволожском районе Петербурга, в ...

Гройсман показал видео, как мечта воплощается в жизнь

06.08.2018
Премьер-министр Украины Владимир Гройсман показал, ...