Саакашвілі заявив, що він близький до смерті

Бувший президент Грузії Михайло Саакашвілі заявив, що він близький до смерті і постійно відчуває нестерпний біль. Про це він заявив у коментарі Sky News.

Журналістів не пустили до лікарні, але вони змогли передати питання для Саакашвілі через його адвоката та отримати письмові відповіді.

«Спочатку я був 120 кілограмів, зараз маю 64, якщо я стану меншим за 60, лікарі прогнозують поліорганну недостатність», — розповів Саакашвілі.

Він додав, що відчуває постійний біль.

«Я весь час у ліжку, мої кістки розпадаються, і це завдає нестерпного болю», — зазначив Саакашвілі.

У лютому на апеляційному процесі було заслухано твердження незалежного експерта про те, що Саакашвілі було отруєно, під час перебування у в’язниці. Грузинська влада відкидає цю можливість і не дозволяє перевести його на лікування до Європи.

Раніше повідомлялося, що Європарламент вимагає звільнити Саакашвілі. Євродепутати вважають, що здоров’я політика знаходиться у критичному стані та вимагають відпустити його на лікування за кордон.

Перед цим влада Польщі заявляла, що готова прийняти екс-президента Грузії на лікування.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

В Швеции применили авиабомбы для тушения пожара: видео

27.07.2018 - 19:38
Истребители могут быть полезны не только на войне, но и в борьбе с природными стихиями. Вчера, 26 июля, портал aftonbladet.se сообщил о том, что ВВС Швеции отправили на борьбу с ...

Надежда Савченко в грубой форме оскорбила атошников: видео

28.06.2017
Нардеп Надежда Савченко прокомментировала то, ...

Задержан матерый боевик ДНР: видео

07.06.2018
Боевика ДНР с многолетним стажем ...