Розвідники ЗСУ знищили штурмову групу окупантів

Бійці розвідувальної групи «ГОРА» Збройних сил України увечері своєчасно виявили штурмову піхотну групу російських окупантів в момент виходу з окупованої території. Це дозволило нашим захисникам підготуватися до зустрічі.

Про це повідомили Телеграм-канал «група ГОРА» та боєць Сил оборони Юрій Горський на своїй сторінці у соціальній мережі «Х», оприлюднивши одне й те саме відео, змонтоване з кадрів, відзнятих безпілотними літальними апаратами.

Загарбників підпустили максимально близько: «Починали швидко, борзо, з «шмєлями» (реактивні піхотні вогнемети) по наших будинках, з штурмом з двох сторін».

Наша відповідь була раптовою і потужною: «Завдали удару саме тоді, коли ті наблизились і почали штурмувати наші позиції. За годину штурмової групи не стало — половина здохла, а інша половина подірявлена відступила».

Ліквідовано п’ятьох інтервентів, ще троє поранені. Якою саме зброєю по ним били, не зрозуміло. Можливо, гранатометами чи 82-міліметровими мінометами.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

США одобрили поставки Украине летального оружия: видео

21.12.2017 - 01:27
The Washington Post со ссылкой на источники в Белом доме сообщает о том, что в Администрации президента США Дональда Трампа дали добро на начало поставок летального оружия Украине. Сообщается об ...

Щенок лайки душевно спел под баян (видео)

01.02.2016
Многие слышали, как собаки подвывают ...