Розвідка здобула російський вертоліт Мі-8 з пілотом і цінним вантажем

Фахівці Головного управління розвідки Міністерства оборони України виманили на територію нашої країни гвинтокрил «Мі-8» російських окупантів разом з пілотом і деталями до винищувачів «Су-27» і «Су-30 СМ».

Про це повідомила «Українська правда» з посиланням на анонімні, але високопоставлені джерела в спецслужбах.

Сепцоперація начебто тривала пів року. «Мі-8» приземлився в Харківській області. Родина пілота, який свідомо перелетів з окупованої території, завчасно була вивезена в Україну.

Вказано, двоє інших членів екіпажу, які не знали, куди летить гелікоптер, ліквідовані…

Нагадаємо, раніше Україна оголошувала винагороду для тих росіян, що перейдуть на наш бік разом із технікою (танк, бМП, Літак, гвинтокрил…).

Тим часом, авторитетний військовий авіатор і ярий рашист, який веде Телеграм-канал «Fighterbomber», сьогодні розповів майже ту саму історію. Але спробував «відмазати» пілота — мовляв, не було переходу на бік України. Начебто, екіпаж «Мі-8» заблукав або був введений в оману радіогрою наших спецслужб і приземлився на аеродромі в Полтаві.

Зрозумівши, де вони сіли, начебто спробували піднятися в небо, але були розстріляні. При цьому командир був поранений, а двоє членів екіпажу вбиті. Зрозуміло, що «Fighterbomber» відмовляється вірити у те, що його колега перейшов на бік України…

Але навряд чи можна було б розстріляти екіпаж ззовні, не пошкодивши гелікоптер. А «УП» оприлюднила фото начебто цілого «Мі-8». Плюс, головний редактор «Цензор.НЕТ» Юрій Бутусов прямо вказав, що гвинтокрил абсолютно цілий.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

10 впечатляющих 3D-рисунков на асфальте, которые стали современными достопримечательностями: видео

15.01.2017 - 17:07
3D-стрит-арт настолько захватывает воображение и дает такой большой приток зевак и туристов, что мгновенно становится местной достопримечательностью. А если увидеть эти реалистичные водопады, обрывы и мосты живьем, просто взрывается мозг. ...

Пожар складов с боеприпасами у Балаклеи сняли с БПЛА: видео

23.03.2017
Окрестности вокруг складов боеприпасов у ...

Восточнее Донецка прошла огромная колонна военной техники, видео

15.08.2021
Спикер командования Объединенных сил Лидия ...