Розвідка оприлюднила перехоплення про захоплення Соледару

Серед російсько-фашистських загарбників відношення до кадировців з підрозділу «Ахмат» доволі іронічне — їх називають інтернет-військами.

Про це серед іншого заявив своїй дружині російський окупант під час телефонної размови, перехоплення якої оприлюднило ГУР Міноборони України.

На початку дружина загарбника радіє тому, що вагнерівці захопили Соледар (вочевидь розмова була наприкінці січня, коли українські Сили оборони відійшли з містечка на нові позиції), буквально захоплюється ними. На відміну від кадировців.

Далі вона каже, що українці не біжуть зі своїх позицій, а сміливо б’ються. Немає дезертирства, як показує російська пропаганда. Окупант це підтверджує — мовляв, українці дійсно сміливо воюють. Правда, пов’язує це з тим, що ми такі ж, як росіяни (тобто так нічого цей фашист і не зрозумів стосовно цієї війни, того, ким є він, а ким українці, які захищають свій дім, свої родини…).


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Смертник взорвал себя на КПП в Грозном (видео)

09.05.2016 - 22:00
В Заводском районе города Грозный (Чечня, Россия) утром 9 мая произошел взрыв на КПП. В  результате инцидента один полицейский погиб, еще трое пострадали. Злоумышленников, организовавших взрыв, было двое. Один их них совершил самоподрыв, второго при такой ...

Захарченко заявил, что захватит Киев и вернет в Крым скифское золото: видео

16.12.2016
Предводитель ДНР Захарченко, видимо, окрыленный ...

Конкурс красоты в КПИ спровоцировал скандал

02.04.2019
На странице официального аккаунта студенческого ...