Розвідка Британії виявила дві проблеми російських військ в Україні

Кремль не може забезпечити логістику окупаційних військ і подолати дефіцит снарядів

Російські окупанти не здатні адекватно забезпечити свої війська в Україні. Саме цим Міністерство оборони Великобританії пояснило звільнення заступника міністра оборони Росії Михайла Мізінцева, який вісім місяців відповідав за логістику.

Окрім того, британська розвідка в останньому зведенні про російсько-українську війну стверджує, що Росія не має достатньо боєприпасів для досягнення успіху в наступі.

В свою чергу, Американський інститут вивчення війни в своєму звіті звернув увагу на те, що міністерство оборони РФ гіпертрофовано і вкрай активно інформує про ракетні удари по Україні.

На думку ISW, таким чином в Кремлі хочуть знизити рівень занепокоєння в російському інформаційному просторі щодо майбутнього українського контрнаступу. Адже пропаганда говорить про масове знищення бронетехніки, в тому числі, західної.

Однак обидва джерела фактично не в змозі щось сказати про контрнаступ Сил оброни.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Большое судно врезалось в мост в Китае: видео

02.04.2017 - 01:08
Грузовое судно, перевозившее около тысячи тонн груза, врезалось в мост Ляньси в провинции Гуандун на юге Китая. В результате удара опора моста сдвинулась на полтора метра. Судно не маленькое — в ...

Тетерук в Раде огрел Семенченко по голове: видео

06.10.2017
Мы уже сообщали, что сегодня ...