Розвідка Британії: На сході та півдні відбулися значні операції України

На деяких ділянках лінії фронту за останні дві доби Збройні сили України досягнули значного прогресу і прорвали першу лінію оборони російських окупантів, які безладно відступили з великими втратами на власних мінних полях.

Про це в останньому зведенні про російсько-українську війну з посиланням на власну розвідку повідомило Міністерство оборони Великобританії.

Також воно вказало, що на інших напрямках загарбники ведуть грамотну маневрену оборону, через що там ЗСУ просуваються значно повільніше.

Разом з тим МОВ не вказало назви населених пунктів, масштаби просування та іншу конкретику (і це тішить, бо про те, що не можна писати українським ЗМІ, зазвичай вільно роблять західні ЗМІ, розвідки чи неурядові організації, — ред.). Але проведені наступальні дії назвало «значними операціями».  Паралельно підкреслило високу активність авіації російських інтервентів на півдні України, хоча й не змогло оцінити ефективність її ударів.

Очевидно, що Лондон намагається підтримати Київ дипломатично та політично в ситуації, коли українське суспільство наївно очікувало стрімкого конрнаступу ЗСУ, як на Харківщині у вересні 2022 року. Але цього разу все буде значно складніше і довше, бо тоді ворог не очікував, а зараз декілька місяців активно готувався до оборони.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Собака пытается оправдаться перед хозяйкой за уничтоженные вещи (видео)

25.07.2015 - 20:09
Собаки породы хаски известны своей непоседливостью и разговорчивостью. Даже если они что-то натворили, то всегда пытаются оправдаться. Вот и на этом видео пес пытается уговорить хозяйку простить его за съеденный ...

ВСУ уничтожили ракетчиков «ДНР»: новое видео

28.02.2019
Подполковник Вооруженных сил Украины Анатолий ...

Гармаш принес «Динамо» победу над «Зарей»: видео гола

14.04.2017
Киевское «Динамо» после двух побед ...