Розстріл бійця ЗСУ російськими фашистами сколихнув усю країну

Українці вкотре продемонстрували, що вони є нацією героїв. Розстріл бійця ЗСУ російськими фашистами сколихнув усю країну.

Полоненого військового прошили автоматною чергою за слова «Слава Україні»… Сподіваємося, незабаром його ім’я буде встановлено. Як і прізвища того військового злочинця, який стратив полоненого.

Президент Володимир Зеленський теж відреагував на цей розстріл. Глава держави ввечері 6 березня опублікував у Telegram слова: «Герою слава! Героям слава! Слава Україні!»

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба закликав Офіс прокурора Міжнародного кримінального суду розслідувати обставини розстрілу українського військовополоненого.

«Жахливе відео із беззбройним українським військовополоненим, страченим російськими військами лише за те, що він сказав «Слава Україні». Ще один доказ того, що ця війна є геноцидом», – зазначив міністр.

«Вкрай важливо, щоб прокурор МКС Карін Хан розпочав негайне розслідування цього жахливого воєнного злочину в межах Міжнародного кримінального суду. Винні мають постати перед правосуддям», – додав він.

Головне слідче управління СБУ зареєструвало кримінальне провадження за ст. 438 ч. 2 ККУ – порушення законів та звичаїв війни. Процесуальне керівництво здійснюватимуть прокурори Офісу генерального прокурора.

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубинець заявив, що відправив відео із розстрілом українського військовополоненого міжнародним партнерам та колегам-омбудсманам з інших країн.

«Коли у всьому світі слова «Слава Україні» викликають шану, повагу та гордість, росіяни за українське гасло розстрілюють», — написав омбудсмен.

Розстріл українського бійця – це порушення Женевських конвенцій, за яке Росія понесе відповідальність, додав Лубинець.

«Дуже боляче дивитися на те, що роблять з нашими людьми окупанти. Ціль України, як і всього демократичного світу, — притягнення Російської Федерації до відповідальності», — додав він.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Яркая вспышка в небе в районе крушения Ту-154 усилила интригу катастрофы: видео

26.12.2016 - 13:12
На данный момент нет единой более менее подтверждающейся версии крушения в небе над Черным морем недалеко от Сочи российского военного самолета Ту-154, в результате чего погибли 92 человека. Потому любые, ...

«Ляшко перепутал парламент с гулянкой в сауне»: видео

25.02.2017
Лидер Радикальной партии Олег Ляшко ...

Появилось видео уничтожения передовой позиции террористов ДНР

26.01.2018
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин рассказал ...