Розроблено новий тест на вагітність

У Стародавньому Єгипті заміжні жінки носили на шиї найтоншу шовкову нитку. Якщо вона рвалася, це розцінювалося як доказ факту вагітності. Між іншим, до забобонів прикмета жодного стосунку не має. Ниточка рвалася, тому що під час вагітності трохи збільшується щитовидна залоза, розташована в ділянці шиї. Сьогоднішні методи визначення вагітності далеко пішли від давньоєгипетських…

Ізраїльський стартап із виробництва тестів за слиною розробив перший в історії тест на вагітність на основі слини. Він використовує простий ручний аплікатор для збору зразка слини, який вставляється в аналітичний пристрій та видає результати протягом десяти хвилин, пише News Atlas.

Традиційно дві лінії означають позитивний результат, а одна — негативний. Тест показує рівень бета-хоріонічного гонадотропіну людини (β-ХГЛ). Це — гормон, який зазвичай виявляється в слині вагітних жінок приблизно з трьох-чотирьох тижнів вагітності, 

«β-ХГЛ зазвичай називають гормоном вагітності. Коли запліднена яйцеклітина імплантується в матку, плацента починає виробляти цей гормон, рівень якого зазвичай постійно підвищується в перші тижні вагітності. Клінічні випробування, проведені на більш ніж 300 жінках, засвідчили, що точність тесту становить близько 95% за умови використання з першого дня пропущеного менструального циклу. Крім того, додаток, що додається, дає змогу ділитися результатами в цифровому форматі, позбавляючи вас необхідності традиційно фотографувати тест-паличку», — йдеться в повідомленні.

Сучасна жінка при затримці місячних, швидше за все, вирішить скористатися тестом на вагітність. Чи можна їм довіряти? Незважаючи на зовнішні відмінності, в основі дії всіх сучасних тестів лежить реакція на специфічний гормон хоріонічний гонадотропін (ХГ). Він виробляється в організмі жінки з перших днів вагітності та виводиться з організму із сечею. ХГ поступово накопичується та досягає рівня, коли тест може на нього реагувати. Це трапляється вже у перші дні затримки менструації, інколи ж і раніше.

Будь-який тест потребує правильного виконання. В інструкціях виробники часто пишуть, що тест працює ще на сьомий день після зачаття, яке відбувається в середині циклу. Однак до цього часу не завжди може накопичитись достатня кількість хоріонічного гонадотропіну. Тому краще скористатися тестом, коли, ймовірно, має початися менструація.

Після того, як тест зроблено, незалежно від результатів слід звернутися до лікаря. Якщо припущення про вагітність підтвердилися, лікар виключить позаматкову вагітність, а рання постановка на облік стане гарною страховкою для розвитку вагітності. Якщо ж затримка триває, а тест показує негативний результат, то гінеколог допоможе розібратися в причинах порушення менструального циклу.

Які види тестів є?

  • Тест-смужка або стрип-тест.
  • Планшетний тест (тест смужка у пластиковому планшеті), до нього додається піпетка для сечі.
  • Струменевий тест, який підставляється під струмінь сечі і не потребує додаткової ємності.
  • Електронний тест – для найкрутіших. Замість смужок з’являється напис «pregnant» — «вагітний» або «not pregnant» — «не вагітний».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Рашисты заявили, что видео с живым «министром» ДНР Тимофеевым смонтировано

24.09.2017 - 19:07
Вчера вечером один из донецких телеканалов показал интервью с Александром Тимофеевым (Ташкентом) о большом урожае капусты и овощей в ДНР. При этом пропагандисты заявили, что в этом ролике Ташкент прокомментировал ...

Первый в мире электровелосипед без цепи, — Mando Footloose (видео)

17.11.2015
Концепт инновационного электрического велосипеда Mando ...

Опубликовано видео, как Путин искупался в проруби

19.01.2018
Президент России Путин на Крещение ...

Интернет покоряет видео с лысыми кошками в париках

07.08.2016
Страшнее кошки зверя нет. Это ...