Ротань розповів, чому викликав Коноплянку до збірної

Євген Коноплянка, незважаючи на вік та відсутність ігрової практики, ще може принести користь збірній України. Так вважає виконувач обов’язків головного тренера національної команди Руслан Ротань.

Фахівець заявив, що ветеран ще не сказав свого останнього слова і зможе допомогти «синьо-жовтим» у грі проти Англії, тому й отримав виклик до збірної.

«Я як тренер вірю в Євгена. І вірю в те, що він ще не раз принесе користь національній збірній України. Я вірю в нього і як у людину, і як у гравця. У нього є майстерність. Поряд з Андрієм Ярмоленком – це той гравець, майстерність якого не підлягає сумніву. З такими гравцями можна досягати результату. Як своєю майстерністю, так і словом у роздягальні вони можуть допомогти цій збірній стати дуже сильною командою.

Це моя ідея його запросити його до збірної. Я дивлюсь матчі Краковії. Знаю, що він рідко грає і грає на іншій позиції. Але я повторююсь: його майстерність, його розуміння гри, його досвід можуть допомогти. Треба вірити. Те, що його критикують, вважаю, що він ще свого слова не сказав, — сказав Ротань в інтерв’ю ТаТоТаке.

Зазначимо, що Ротань викликав захисників Дніпра-1 Едуарда Сарапія та Олександра Сватка, які приєдналися до Піхальонка та Довбика, які вже традиційно присутні в національній команді. 

Також Ротань назвав імена 13 гравців, які потрапили до резервного списку — будь-кого можуть викликати. Тут є підлеглі Ротаня з Олександрії Микита Шевченко та Денис Мірошниченко. 

Нагадаємо, що збірна України вже 26 березня зіграє у Лондоні проти збірної Англії у стартовому поєдинку відбору на Євро-2024.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

В Китае 116 экскаваторов за одну ночь снесли огромную автоэстакаду

19.09.2016 - 20:45
Строители в городе Наньчан на востоке Китае задействовали 116 экскаваторов, чтобы оперативно сравнять с землей построенный 24 года назад путепровод. Об этом сообщает autoua.net. Объект, помимо прочего является частью крупной ...

Порошенко: «Украину пытаются загнать в имперское стойло». Видео

20.11.2016
Президент по случаю Дня достоинства и ...