Російську ДРГ знищили при спробі зайти в тил ЗСУ

Бійці третьої окремої штурмової бригади Збройних сил України вистежили і знищили диверсійно-розвідувальну чи штурмову групу російських окупантів, які вночі намагалися непоміченими обійти наші позиції на Авдіївському напрямку по берегу якоїсь водойми.

Про це служба зв’язків з громадськістю підрозділу повідомила у своєму Телеграм-каналі, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих безпілотними літальними апаратами.

Їх оператори з профільного батальйону бригади спочатку помітили ворожу групу (ми нарахували сім чоловік), а потім скоригували артилерійський вогонь по ним, у тому числі, касетними снарядами у виконанні першого та другого самохідно-артилерійських дивізіонів бригади.

З попередніх новин відомо, що третя бригада воює в районі майже повністю окупованого, але все таки нескореного села Орлівка. Там лінія розмежування проходить по великому ставку.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Новый хит от исполнителя «Gangnam Style» (видео)

01.12.2015 - 16:23
В сети появился новый клип корейского хит-мейкера Psy, под названием «Daddy». Количество просмотров на данный момент составляет около 5 миллионов за прошедшие сутки с момента публикации. Вряд ли ему удастся ...

По Тимошенко нанесен мощный удар

15.07.2016
Глава правительства Владимир Гройсман 23-го ...