Російську делегацію на засіданні ПА ОБСЄ послали матом

«Руській корабель, іди нах*й», — саме так російською мовою завершив свій емоційний виступ латвійський депутат на засіданні ПА ОБСЄ.

А звернувся він до російської делегації, яку урід Австрії з дивних причин допустив у Відень.

Латвійський депутат Ріхард Колс оприлюднив епічне відео з виступом у своєму твіттері.

Як повідомляє редактор «Радіо Свобода» з питань Європи Рікард Йозвяк, цей виступ Глави комісії Сейму Латвії із закордонних справ викликав небувале обурення росіян, які вимагали «вийти із зали всіх, хто проти Росії, разом зі своїми українськими прапорами».

Делегати країн, обурених участю у засіданні представників країни-терориста, демонстративно залишили зал. Це була явна більшість. Російські фашисти залишилися в практично порожній залі.

Також важливо, що делегати почали виходити з зали, як тільки представник РФ взяв слово. Ще до його заклику «покинути засідання всіх, хто проти Росії»… Останній явно вигукнув це, щоб не бути геть жалюгідним… Буцім-то люди не самі пішли, а тому що їх вигнали.

Нагадаємо, делегація Верховної Ради у Парламентській асамблеї ОБСЄ проігнорувала засідання зимової сесії ПА ОБСЄ у Відні на знак протесту щодо участі в ній російської делегації. Про це 19 лютого повідомила член делегації, народний депутат від фракції Слуга народу Євгенія Кравчук в ефірі національного телемарафону.

«Ми не братимемо участі в офіційних заходах Парламентської асамблеї, ні в яких. Але ми їдемо до Відня для переговорів з нашими партнерами щодо того, що робити, як вивести з цієї кризи ОБСЄ і принаймні Парламентську асамблею ОБСЄ», — сказала нардеп.

Кравчук наголосила, що українська делегація виступає за реформування ПА ОБСЄ. За словами парламентаря, не можна миритися із ситуацією, коли «одна чи дві країни можуть заблокувати всі рішення».

«Це фактично глухий кут для будь-якої міжнародної організації, де діють такі правила», — зазначила депутат.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Наряды с Каннского кинофестиваля, которые поразили зрителей: фото, видео

03.06.2017 - 17:32
В прошедшие выходные закончился 70-й Каннский фестиваль, где «Золотую пальмовую ветвь» получила картина «Квадрат» шведского режиссера Рубена Эстлунда. И членам жюри, и критикам понравилась эта полная иронии сатира на современное искусство. Вторая по значимости ...