Російського пропагандиста Соловйова обстріляли під Вугледаром

Російський пропагандист Володимир Соловйов потрапив під обстріл під Вугледаром на Донеччині. Про це повідомляє проект ВЧК-ОГПУ у Telegram.

Вказується, що фашист Соловйов прибув до тихоокеанських морпехів під Вугледар, який вони вже декілька місяців намагаються штурмувати і при цьому зазнають величезних втрат. Начебто останкінський брехун мав своїми промовами мотивувати окупантів йти вперед, незважаючи на відсутність необхідної їм підтримки артилерією.

Плани Соловйова були зруйновані, адже місце розташування його знімальної групи і російських загарбників, що забезпечували їх охорону, було обстріляне. 

Нагадаємо, раніше Соловйов хизувався, що приїжджав на лінію фронта, однак потім з’ясовувалося, що насправді він ховався у глибокому тилу. Тому інформація про його перебування під Вугледаром може бути як правдою, так і помилковою…


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Россия и ДНР скрывают Ташкента, опубликовав лишь старое видео с ним

24.09.2017 - 18:58
Вчера вечером один из донецких телеканалов показал интервью с Александром Тимофеевым (Ташкентом) о большом урожае капусты и овощей в ДНР. При этом пропагандисты заявили, что в этом ролике Ташкент прокомментировал ...

«Министра» ЛНР выселили из отжатого дома: видео

09.11.2017
Журналист и волонтер Денис Казанский ...

В Эйфелеву башню ударила молния: видео

29.05.2018
Как правило, высокие металлические предметы ...