Російським окупантам зливають секретну військову інформацію

Трагедія 128-ої окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади, коли через необов’язкові обставини загинули дев’ятнадцять наших захисників, привернула персональну публічну увагу особисто президента України Володимира Зеленського, що підкреслює серйозність проблеми.

Однак, якщо суспільство і багато самих військовослужбовців винуватять у всьому совкові військові традиції і шикування, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» підозрює іншу проблему – фактичну зраду на рівні штабів.

Він категорично впевнений, що ворог знав заздалегідь про шикування 128-ої бригади – випадково наести удар балістичною ракетою неможливо. Плюс, згадує останні випадки, коли загарбники чітко знали місця і час наших штурмів на різних ділянках фронту (в тому числі останні висадки морпіхів в районі Кринок).

А також розповсюджену практику в деяких бойових підрозділах, які йдуть на штурми, не попереджаючи вищестояче керівництво, адже тільки в такому випадку можна досягти ефекту несподіваності.

Звісно, важко повірити, що в штабах усіх бригад по лінії фронту сидять зрадники. Однак ворог може здобувати інформацію і якимось технічними засобами.

Звісно, ми не збираємося суперечити «DeepState»; зрештою й Володимир Зеленський заявив про детальне розслідування. Однак все одно очевидним є те, що проводити шикування на відстані дев’ятнадцяти кілометрів від лінії фронту не є розумним.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Луганске взорвался топливный склад возле завода «Лугансктепловоз»: видео

12.03.2017 - 18:41
Сегодня в Луганске возле неработающего завода «Лугансктепловоз» прогремел взрыв на топливном складе. Округу окутал черный дым. Рядом загорелись поля. На этом топливном складе террористы заправляли свою военную технику. Позже появилось видео ...

Появилось видео испытаний новых ударных наземных и воздушных беспилотников

09.12.2016
Секретарь СНБО Александр Турчинов «отчитался» ...