Російський Су-27 намагався збити Bayraktar ВМС України

Російський Су-27 безуспішно намагався збити Bayraktar TB2 ВМС України над Чорним морем.

Спроба знищення безпілотника була здійснена в тій же манері, що й під час нещодавнього інциденту з MQ-9 Reaper.

Ймовірно, що ракети повітря-повітря не були застосовані через те, що пілот російського винищувача не зміг правильно ідентифікувати національну приналежність виявленої цілі. Тобто боялися стріляти по потенційній цілі країни НАТО.

Нагадаємо, 16 березня на сайті Європейського командування Збройних сил США оприлюднили відео того, як зранку 14 березня російські винищувачі Су-27 атакували американський розвідувально-ударний безпілотник MQ-9 Reaper.

Як завжди, фактаж підтверджує брехню російської сторони. Нагадаємо, міноборони РФ заявило, що російські літаки не причетні до втрати американцями БПЛА.

Відео, в свою чергу, підтверджує версію США про те, що БПЛА було пошкоджено внаслідок зливу на нього палива російським Су-27. Це добре видно на запису. Після другого потрапляння в «облако рідини» у Reaper було пошкоджено пропелер.

Після цього американці затопили свій безпілотник. Все це відбувалося в нейтральних водах Чорного моря.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Говорухин заявил, что слово «россияне» звучит отвратительно: видео

17.11.2016 - 22:15
Недавно президент России Путин предложил подумать над принятием закона о российской нации. Сам по себе такой закон представляется странным… Но речь не об этом. Комментируя это предложение президента, известный режиссер, ...

Человек-Магнит из Винницы

18.11.2015
Необъяснимые явления с 54-летним винничанином ...