Російський снайпер вбив двох окупантів, які намагалися здатися в полон ЗСУ
Снайпери групи «Привид» з окремої президентської бригади Збройних сил України імені гетьмана Богдана Хмельницького знищили трьох російських окупантів в Бахмуті.
Про це повідомив Телеграм-канал «Донбас Оперативний», оприлюднивши відповідне відео. Пара снайперів знаходиться глибоко в кімнаті однієї з квартир розбитого будинку і стріляє з вікна.
Щоправда, з розмов снайперів ми зрозуміли, що на роликах зафіксовано ліквідацію двох інтервентів на дистанціях в 850 і 800 метрів. В кожного відбулося два влучання.
В свою чергу, боєць ЗСУ, який воює у Бахмуті і веде Телеграм-канал «Говорять Снайпер ✙» розповів, що російські снайпери вбили двох з трьох інтервентів, які спробували здатися бійцям ЗСУ в районі Іванівського на південний захід від Бахмута.
Подпишитесь на новости



Коментарі (0)