Російський полковник заявив про знущання «вагнерівців» над військовими

Російський полковник Роман Веневітін, якого вагнерівці декілька днів тому взяли у полон, після свого звільнення розповів про конфлікти з бойовиками Пригожина.

За його словами, «вагнерівці», похищали російських військових — їх, били, катували, вимінювали на ПТУРи, змушували носити «двохсотих» і «трьохсотих», а одного взагалі згвалтували, після чого він наклав на себе руки.

Нагадаємо, 4 червня російсько-фашистські окупанти з лав ПВК Вагнера розповіли, що виявили, як інші окупанти — з регулярної армії РФ — замінували шляхи, якими «вагнерівці» мали відходити з-під Бахмута. Більше того, по ним навіть відкрили вогонь.

Через деякий час «вагнерівці» повідомили, що вони взяли у полон російського підполковника, який обстріляв їх авто.

Згодом вони показали відео з цим підполковником, який назвався Романом Генадійовичем Веневітіним, командиром 72-ої бригади.

На запитання, навіщо він обстріляв авто, підполковник сказав, що через особисту неприязнь і тому, що був п’яний. Причину неприязні він назвати не зміг (явно боявся і не хотів казати правду про те, що вагнерівці відверто ображають російську армію і її керівництво).

Також підполковник зізнався, що з цієї ж причини він роззброїв групу «вагнерівців», маючи із собою 10-12 своїх підлеглих і ще мотострілецьку роту…

Зараз Веневітін вже не в полоні, але й не на чолі 72 бригади — його звільнили з посади.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео нападения фанов «Бастии» на футболистов «Лиона»

17.04.2017 - 00:38
Какой-то черный нефарт для французского «Лиона». На этой неделе, напомним, был прерван поединок 1/4 финала Лиги Европы из-за поведения фанатов «Бешикташа». В воскресенье нечто подобное случилось в игре 33-го тура Лиги 1 ...

ВСУ уничтожили ДОТ с террористами «ДНР» возле Донецка: новое видео

07.03.2019
Офицер Вооруженных сил Украины Анатолий ...

Во Львове снесли Монумент славы: опубликовано видео

03.03.2019
После достаточно длительных попыток во ...