Російський окупант застрелився на полі бою

Черговий російський окупант звів рахунки з життям на полі бою. Про це повідомив телеграм-канал «Морський піхотинець|38UA», оприлюднивши відповідне відео, записане безпілотним літальним апаратом.

Спочатку біля самого інтервента, який лежав на животі в розтрощеному гаю, щось вибухнуло. Після цього він на чотирьох пройшов трохи в бік, взяв в руки автомат, впав на спину і вистрілив собі в голову.

Можна припустити, що він відчував нестерпний біль після поранення і розумів, що на медичну допомогу сподіватися не доводиться.

На відео присутня емблема 95-ої окремої десантно-штурмової бригади Збройних сил України. Однак у її Телеграм-каналі ми цього сюжету не знайшли.

Тим часом, Генеральний штаб ЗСУ повідомив, що за період з 24 лютого 2022 року по 4 березня 2024-го втрати ворога в особовому стані склали 417950 чоловік, в тому числі 1150 минулої доби.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Гройсман жестко ответил на обвинения в том, что он крышует, лоббирует и боится: видео

19.05.2017 - 02:48
Гройсман готов к голосованию о недоверии правительству Премьер-министр Владимир Гройсман в эфире канала 1+1, который в последнее время показательно тенденциозно подходит к его фигуре, ответил на обвинения журналистки телеканала Ольги ...

Три способа слепить красивые вареники (видео)

25.12.2015
Излюбленная еда украинцев – вареники. ...

Боевики провели стрельбы из установок «Змей Горыныч»: видео

12.04.2017
Вчера российско-террористические формирования провели на ...