Російський літак розбомбив вулицю у Бєлгороді

Легко збитися з ліку, скільки ударів авіаційними керованими бомбами за добу завдають російські фашисти по Харкову. Останній був сьогодні приблизно о 16:22. Обласна військова адміністрація попередньо повідомила про вибух на цивільній інфраструктурі з постраждалими.

У свою чергу, Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ» доповнив: «Внаслідок прильоту сильна пожежа на виробничому підприємстві Індустріального району».

Але інколи ворожі КАБи до Харкова не долітають і падають на сусідній території РФ. Так, сьогодні після обіду у Бєлгороді пролунав саме такий потужний вибух, який зруйнував декілька приватних будинків.

Про це повідомляють чисельні очевидці і місцеві електронні засоби масової інформації, оприлюднюючи відповідні відео.

Губернатор Бєлгородщини В’ячеслав Гладков повідомив, що внаслідок вибуху, причину якого він не вказав, пошкоджено тридцять будинків і десять автівок, постраждали п’ятеро людей.

Телеграм-канал «Оператианий ЗСУ» вказує, що при цьому загинув один місцевий житель.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Геннадий Москаль сделал свой прогноз по освобождению Донбасса: видео

03.04.2017 - 14:17
Бывший губернатор Луганской области, а сейчас глава ОГА Закарпатской Геннадий Москаль в интервью Дмитрию Гордону на телеканале 112 Украина сделал свой далекий от патриотизма прогноз касательно перспектив возвращения Украиной Донбасса. ...

Практикующие украинские врачи читают рэп. Видео

18.02.2018
Все знают о вреде самолечения ...

В США из-за сильных морозов поджигают рельсы: видео

31.01.2019
Железнодорожные рабочие в Чикаго из-за ...