Російських окупантів суттєво відкинуто під Бахмутом

За останню добу бійці третьої штурмової бригади Збройних сил України на Бахмутському напрямку звільнили територію шириною до 1,8 кілометра  і на глибину до 1,2 км.

Таким чином, російських окупантів майже повністю відкинуто за канал Сіверський Донець – Донбас (південніше Бахмута). Про це пресслужба підрозділу сьогодні в обід повідомила у власному Телеграм-каналі:

«Внаслідок наступальних дій другого штурмового батальйону, значних втрат зазнали підрозділи 57-ї бригади рф та загони тюремників «шторм z»: близько 30 «двохсотих»; та 40 «трьохсотих» росіян. Також ліквідовано склади з російським БК, техніку, зокрема ББМ, танки та артилерію противника».

В свою чергу, боєць ЗСУ «Передович0к» повідомив про просування північніше Бахмута:

«Є невеликі успіхи в Берхівці. На жаль, не такі гарні як би ми хотіли — орки накидали дуже багато «м’яса», намагаються контратакувати, але безрезультатно. Тому поки тяжко, але стоїмо і просуваємось поступово».

«Жорін з Азову» також пише, що на Бахмутському напрямку агресор намагається зупинити контрнаступ Сил оборони:

«Останню добу йдуть дуже важкі бої, просування не дається легко. Ворог намагається тримати позиції, не втікає і здаватись теж не дуже хоче. На кожній позиції перед тим, як її зайняти, доводилось ворогів знищувати. Тому і полонених серед русаків немає, самі лише «двохсоті».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео прорыва Саакашвили в Украину

10.09.2017 - 23:00
Как мы уже сообщали Михаил Саакашвили при помощи своих сторонников незаконно прорвался в Украину на пропускном пункте Шегини. По заявлению Госпогранслужбы, это произошло незаконно, с применением силы и без прохождения ...