Російські загарбники зазнали великих втрат на Харківщині
Дванадцятого жовтня на прикордонній півночі Харківської області бійці Збройних сил України знищили чи пошкодили шість бойових броньованих машин (два взводи ББМ) російських окупантів.
А також три артилерійські системи, двадцять автомобілів, одиницю спеціальної техніки, два склади боєприпасів, три позиції операторів дронів, 46 безпілотних літальних апаратів і 49 укриттів загарбників.
При цьому наші захисники минулої доби на вказаній ділянці фронту ліквідували 49 інтервентів (майже пів роти), ще 71 поранили.
Про це в ранковому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомила пресслужба оперативно-тактичного угруповання Харків.
Подпишитесь на новости
























