Російські загарбники зайшли на нові позиції під Бахмутом

На жаль, маємо деякий успіх російських окупантів на Бахмутському напрямку – ворог зумів захопити селище Озаряновка і веде штурмові дії в сусідньому селищі Курдюмовка.

Про це повідомляють різні джерела, в тому числі авторитетний український укладач фронтових карт  «deepstatemap.live» (дивись скріни мап за 25 та 27 листопада, на останньому ми стрілочками символічно вказали район просування ворога).

В рашистських засобах масової інформації та пабліках справжнє свято, але їх реляції про оточення Бахмуту з півдня поки що виглядають відверто перебільшеними.

Спікер Генерального штабу Збройних сил України Олександр Штупун в ранковому зведенні не згадав дані населені пункти, хоча в попередніх звітах вони були в переліку тих, де нашим захисникам вдавалося відбити ворожі штурми. І це фактично можна вважати підтвердженням інформації «deepstatemap.live».


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Мосийчук устроил драку в облсовете Тернополя: видео

06.06.2018 - 15:43
Если раньше Тернополь делал всевозможные заявки на то, что претендует на звание некой столицы юмора, наряду с Одессой, то события 5 июня в местном облсовете указывают на несколько иную сторону ...

Очумелые ручки, — как из подручных предметов сделать самые неожиданные вещи

23.10.2015
Отправившись на пикник на природе обнаруживаешь, ...