Російські загарбники захопили нові території під Кремінною, – ISW

Двадцятого березня російські загарбники здійснили підтверджене просування поблизу окупованої Кремінної Луганської області (Лиманський напрямок). Про це без подробиць в сьогоднішньому зведенні про ситуацію в Україні, серед іншого, розповіли експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

Швидше за все, мова про напрямок вільних сіл Терни і Ямполівка на північному сході Донецької області. Про ситуацію на цій ділянці фронту у своєму телеграм-каналі «Офіцер» детально розповів блогер і офіцер Збройних сил України з позивним Алекс:

«Орки з кінця грудня активно тиснуть, щоб взяти Терни та дійти до ставка за ними, але… досі не дійшли навіть до самого села за три місяці активних боїв там. Вчора і сьогодні прям особливо гаряче: активно лізуть, потужно криють артою, але пацани контролюють ситуацію».

Звертає на себе увагу наступне твердження Алекса: «Поки це єдиний напрямок де орки активно кидають на штурми бронетехніку. На інших ділянках вони зрозуміли, що це дохлий номер, бо дрони не дають її застосовувати».

Значить, на Лиманському напрямку дають? Чи просто саме тут агресор не рахується з втратами?


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Шахтер проиграл Александрии, смотреть видеообзор

17.11.2017 - 21:51
16-й тур чемпионата подарил сенсацию — «Шахтер» на своем поле проиграл «Александрии». Причем, окончательный счет поединка был установлен уже к 27-ой минуте, когда Артем Полярус оформил свой дубль. До конца ...

ВСУ с воздуха уничтожили стратегические позиции оккупантов: видео

26.05.2018
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин рассказал, ...