Російські загарбники відступили південніше Бахмута

Російські окупанти «зосереджують зусилля на веденні наступальних дій» на Бахмутському напрямку. Минулої доби наші захисники відбили там ворожі атаки в районі населених пунктів Яковлівка, Соледар, Бахмутське, Бахмут, Кліщіївка, Курдюмівка.

Про це в ранковому зведенні Генерального штабу Збройних сил України, розміщеному на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив його речник Олександр Штупун.

В свою чергу, авторитетний український укладач фронтових карт і військовий експерт «DeepState» на актуальній мапі порівняно з вчорашньою констатував, що зміни на лінії фронту сталися лише південніше Бахмуту.

Так, ворог відступив у Опитному, але просунувся вперед південніше населеного пункту.

Також зменшено масштаби вчорашнього прориву агресора біля Курдюмівки і Андріївки. Незрозуміло, чи це уточнення ситуації, чи наші захисники вчора відтіснили загарбників.

Дивись скріни мапи за 24 й 25 грудня, на останньому ми умовно стрілочками позначили зміни на фронті.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Украинский БТР, созданный по стандартам НАТО, завершил заводские испытания: видео

09.12.2017 - 12:44
Украинские конструкторы создали бронетранспортёр по стандартам НАТО. Пресс-служба государственного концерна «Укроборонпром» сообщила о том, что Харьковское конструкторское бюро по машиностроению имени А. А. Морозова завершило заводские испытания новой боевой машины ...

Милевский феерично «запорол» пенальти (видео)

25.05.2016
За тур до завершения чемпионата ...

В Харькове воры взорвали банкомат и похитили деньги: видео

03.04.2018
Ночью в Харькове преступники добыли ...