Російські загарбники просунулися в напрямку Торецька

Російські окупанти продовжують наступ зі сторони окупованої з 2014-го року Горлівки у бік вільного містечка Торецьк (до перейменування Дзержинськ) і мають успіхи, користуючись перевагою над Силами оборони не лише в живій силі, але і в озброєнні.

Про це у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» повідомив блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман):

«Орки не припиняють свій тиск на Торецькому напрямку, мають просування. Про їх кількість говорити сенсу немає. Треба говорити про недостатню кількість вогневих засобів з нашої сторони».

Нагадаємо, ворожий наступ на Торецьк розпочався після перекидання 24-ої окремої механізованої бригади ЗСУ імені короля Данила в Часів Яр. На її місце зайшли слабші потріпані в попередніх боях підрозділи.

В цьому районі безперервної житлової забудови ворог атакує чисельними піхотними штурмовими групами під прикриттям інтенсивного артилерійського вогню та масованих авіаударів. Окуповані села Шуми і Південне, втрачені укріплення з часів АТО/ООС.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Как уберечь елку от кота (видео)

25.12.2015 - 14:05
Накануне новогодних праздников не можем обойти стороной вопрос — как уберечь елку от кота. Ответ — а никак. Есть два способа, фото в конце статьи, но они Вам не понравятся, ...

В Москву ввели «Искандеры» и «Тайфуны»: видео репетиции парада

27.04.2018
Российское издание «Звезда» Минобороны РФ опубликовало ...

Действие пули при попадании в различные предметы

16.12.2015
Показанное на видео —  лишено ...