Російські загарбники просунулися у селі Бердичі

Російські загарбники здійснили підтверджене просування на Авдіївському напрямку. Про це в сьогоднішньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні без деталей повідомив американський Інститут вивчення війни (ISW).

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» зафіксував відчутне просування інтервентів на цій ділянці фронту в районі частково окупованих, але нескорених Бердичів.

Дивись для порівняння скриншоти його карти за п’яте та шосте квітня. На останньому він червоно-коричневими штриховкою і пунктиром позначив втрачену територію, на якій вже закріпилися окупанти.

Загалом станом на зараз ворог контролює вже половину села, Збройні сили України – п’яту частину, решта перебуває у сірій зоні.

Також «DeepState» констатував розширення сірої зони в бік сусіднього вільного Новокалинового, що ми умовно позначили червоною стрілочкою.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Началась неделя прощания с кремированным Фиделем Кастро: видео

29.11.2016 - 00:27
На Кубе уже несколько часов продолжается масштабная церемония прощания со скончавшимся Фиделем Кастро — революционером и героем для одних кубинцев и ненавистным диктатором для других. Как бы там ни было, ...