Російські загарбники просунулися у Невельське

Російські загарбники окупували маленьке прифронтове село Невельске під Донецьком, яке намагалися захопити з 2014 року. Принаймні, про це повідомив блогер і наш захисник, який веде Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?»

Інформація, звісно потребує альтернативного підтвердження, якого ми поки що не бачили. Раніше неприємні новини «ШО НА ФРОНТІ?», які він зазвичай подає раніше за всіх, переважно підтверджувалися, але не завжди.

Пресцентр Генерального штабу Збройних сил України у зведенні за перші вісімнадцять годин дванадцятого березня повідомив, що на Авдіївському напрямку Сили оборони відбили 22 атаки загарбників в районах Бердичів, Орлівки, Тоненького і Первомайського.

Невельського в цьому переліку немає. Це значить, що або там не було атак, або їх не відбили. 

Авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» зафіксував просування агресора північніше Невельського одинадцятого березня, про що повідомлялося раніше.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Москве растет число жертв мощного урагана: видео

21.04.2018 - 19:54
В столице России Москве сегодня настоящее стихийное бедствие — город накрыл сильнейший ураган, буквально вырывающий деревья и поднимающий в воздух различные предметы. К примеру, в Мытищах ветер поднял строительный вагончик ...

В Турции упал воздушный шар с туристами: видео

09.04.2017
В результате падения воздушного шара ...