Російські загарбники просунулися у напрямку Авдіївки

Вісімнадцятого листопада російські окупанти незначно просунулися вперед північніше Авдіївського коксохімічного заводу (на північний захід від Авдіївки) та в промисловій зоні на південно-східній околиці Авдіївки (зі сторони Донецька).

Про це, серед іншого, в останньому зведенні про ситуацію на фронті з посиланням на геолоковані бойові відео повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» свою вчорашню карту досі не змінював. Тому ми можемо сподіватися, що вказані ISW зміни він врахував ще вчора. Разом з тим, у своєму Телеграм-каналі «DeepState» повідомив неприємні речі:

«Тривають важкі бої на промзоні біля станції Ясинувата 2. Ворог застосовує танки, БМП та піхоту. Останньої в основному чисельністю в один взвод. Кацапу вдалося пробити АТОшні укріплення, і він продовжує робити накати, іноді, навіть, досягає західних околиць промки. Ситуація важка, поки вдається відбиватися, але втрата промки буде питанням часу, бо її вже достатньо сильно розібрала кацапські артилерія та танки».

Після захоплення промки загарбники вийдуть впритул до Авдіївки.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

В сеть попало видео драки на борту самолета Брюссель – Мальта

06.11.2016 - 23:49
Пассажиры самолета бюджетной авиакомпании Ryanair, летевшие из столицы Бельгии Брюсселя в Мальту, стали свидетелями серьезной драки прямо в салоне лайнера. Один из них снял это безобразие на видео. Драка сопровождалась ...

В Турции произошел теракт, — 11 человек погибли (видео)

17.02.2016
Как сообщает турецкий телеканал NTV, ...

Вратарь забил гол со своей половины поля

09.12.2015
На 66-й минуте вратарь норвежского ...

Кошка снимает котенка с дерева

29.11.2015
Кошки, как правило, мамы хорошие. ...