Російські загарбники просунулися у Красногорівці

Протягом перших тринадцяти годин 26-го червня на Курахівському (раніше Мар’їнському) напрямку російські окупанти штурмували позиції Сил оборони поблизу Красногорівки, Невельського, Георгіївки, Костянтинівки та Парасковіївки.

Про це в оперативній інформації станом на 13:00 заявив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України: «Чотири ворожих атаки завершилися для ворога втратами, ще два боєзіткнення продовжуються».

А вже у звіті за перші шістнадцять годин поточної доби ГШ ЗСУ зазначив: «Тривають бої на Курахівському напрямку поблизу Красногорівки та  Парасковіївки.  Загальна кількість атак на напрямку зросла до шести». 

Тим часом авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і водночас колектив військових експертів «DeepState» зафіксував незначне просування загарбників у нескореному вищезгаданому містечку Красногорівка.

На своїй карті за підсумками 24 червня він позначив втрачену ділянку, на якій закріпилися загарбники, червоно-коричневими штриховкою і пунктиром. Раніше це була сіра зона активних боїв, яка в підсумку не змістилася в наш бік.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео ночного боя под Авдеевкой

30.10.2017 - 18:54
Пресс-центр штаба АТО показал видео ночного противостояния с одной из позиций ВСУ возле Авдеевки. Показаны обстрелы со стороны оккупантов и то, как бойцы ВСУ отвечают пулеметным огнем. Видео называется «ночь ...

Военные научили беспилотник взлетать из-под воды (видео)

09.12.2015
Технологический институт Джорджии опубликовал видео ...

В Южной Корее массовая бойня из-за импичмента президенту: видео

10.03.2017
Импичмент президенту Республики Корея Пак ...