Російські загарбники просунулися північніше Соледара

На Бахмутському напрямку минулої доби бійці Сил оборони відбили шістнадцять атак російських окупантів, здійснених за підтримки авіації, в районах Андріївки, Зеленопілля, Кліщіївки, Нового, Спірного та Іванівського.

Про це в сьогоднішньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив речник Генерального штабу Збройних Сил України Олександр Штупун.

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» зафіксував просування загарбників північніше окупованого міста Соледар.

Дивись для порівняння скриншоти його карти за третє та п’яте квітня. На останньому ми червоними стрілочками умовно позначили розширення сірої зони зі сторони окупованого села Веселе в напрямку вільної Виїмки.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На Донбассе удалось снять на видео интенсивный бой

25.11.2017 - 02:54
24 ноября СММ ОБСЕ опубликовала видео боя в районе Донецкой фильтровальной станции, который снят на камеры организации на прошлой неделе. Напомним, ранее миссия акцентировала внимания, что львиное количество обстрелов, от ...

Тетерук в Раде огрел Семенченко по голове: видео

06.10.2017
Мы уже сообщали, что сегодня ...

На отвесной скале открыли магазин для альпинистов: фото, видео

12.09.2017
Бывалые скалолазы заранее просчитывают не ...