Російські загарбники просунулися на Запоріжжі

Російські загарбники просунулися вперед в районі звільненого минулого літа, а тепер знову частково окупованого села Роботине Запорізької області на Оріхівському (колись Бердянському напрямку).

Про це ще вчора ввечері у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» повідомив блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман):

«Північно-західніше від (окупованого) Вербового останні дні орки постійно лізуть та просуваються. Подекуди повертаємо позиції завдяки максимально ефективному знищенню орків FPV-дронами-камікадзе».

Згодом наш відступ підтвердив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState», який позначив втрачену територію, на якій минулої доби закріпилися загарбники, червоно-коричневими штриховкою та пунктиром.

Окрім того, він відчутно змістив сіру зону в наш бік, що ми позначили червоними стрілочками.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

На Киевщине медведь напал на зрителей в цирке: видео

27.05.2017 - 03:33
Кошмарная история произошла 25-го мая в Белой Церкви на цирковом выступлении. Там бурому медведю что-то взбрело в голову и он бросился с манежа (без сеток) на мужчину-зрителя. Тот сумел оттолкнуть ...