Російські загарбники просунулися на Краматорському напрямку

Протягом перших тринадцяти з половиною годин 25-го травня бійці Сил оборони відбили дві атаки російських загарбників на Краматорському (колишньому Бахмутському) напрямку. Станом на 13:30 ще один ворожий штурм тривав в районі звільненого минулої осені, а тепер знову часткового окупованого села Кліщіївка.

Про це в оперативній інформації, оприлюдненій на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України:

«На Краматорському напрямку окупанти намагаються проводити штурмові дії за підтримки авіації. Активно застосовують некеровані авіаційні ракети».

Тим часом авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» зафіксував відчутне просування інтервентів в Кліщіївці і біля неї минулої доби.

Дивись скриншот його сьогоднішньої карти за підсумками 24-го травня, на якому він штриховкою і пунктиром червоно-коричневого кольору позначив втрачену територію, на якій за вчора встигли закріпитися загарбники.

Ми ж, у свою чергу, червоними стрілками вказали місця розширення сірої зони в наш бік. В підсумку ЗСУ впевнено контролюють трохи менше чверті населеного пункту, агресор – до третини, решта перебуває в сірій зоні активних боїв.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

18 пикантных кадров, приоткрывающих занавес легендарного кабаре Crazy Horse: видео

22.11.2016 - 20:10
Crazy Horse — знаменитое парижское кабаре, основанное в 1951 году. Его отличительной чертой, изюминкой, стал принцип отбора танцовщиц. Они должны были обладать весьма жестким, ставшим позже характерно узнаваемым «фирменным» набором ...

Голова Вінницької ОВА Борзов повідомив про ракети у небі

05.12.2022
Голова Вінницької обласної військової адміністрації ...

Лидер ОУН швырнул чашку в ведущего телеканала Newsone Пальчевского: видео

24.02.2019
Пророссийскому телеканалу Newsone удалась провокация, ...

«Реал» в феерическом финале добыл титул клубного чемпиона мира: видео

18.12.2016
В Японии завершился клубный чемпионат мира по ...