Російські загарбники просунулися на Бахмутському напрямку

Лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» уточнив масштаби просування російських загарбників в нескореному селі Іванівське на захід від окупованого Бахмута:

«Населений пункт розташований таким чином, що по трасі в напрямку Бахмута на околиці села є своєрідний «ріг», який є такою собі відтягнутою околицею. Якраз в цьому «розі» і закріпився противник».

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» підтверджує, що ворог контролює мізерну саму східну околицю Іванівського. Близько 10% території села перебуває в сірій зоні. Десь 88% контролюють Сили оборони.

Разом з тим загальна територія, на якій вчора вдалося закріпитися інтервентам поблизу Іванівського досить велика. «DeepState» позначив її червоними пунктиром і штриховкою.

 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На Донбассе противотанковой ракетой уничтожена группа террористов: видео

09.02.2019 - 10:51
Война ПТУРов, развязанная в 2019 году террористами в районе Попасной (Троицкого и Катериновки), продолжается. Ответка Вооруженных сил Украины, судя по всему, идет на разных участках фронта, и уже давно вернулась ...

Как из подручных предметов сделать подставки и держатели для кухни

02.09.2016
Сейчас, даже самый простенький, аксессуар ...

В Сирии забросали камнями российский БТР, видео

30.08.2021
Отчаянные повстанцы против диктатора Асада ...

ID-картка замість паспорта

12.08.2016
З 1-го жовтня паспорти у ...