Російські загарбники просунулися біля Бахмуту

Минулої доби на Бахмутському напрямку в Донецькій області наші захисники відбили ворожі атаки в районах населених пунктів Соледар, Бахмутське, Бахмут, Озарянівка. Про це в ранковому звіті повідомив речник Генерального штабу Збройних сил України.

В свою чергу, команда воєнних блогерів і укладачів авторитетної фронтової карти «DeepState» оприлюднила досить тривожну інформацію: «Кацапи атакують західніше Опитного (з південного сходу Бахмута), результат невідомий».

Нагадаємо, вчора увечері Телеграм-канал «Донбас Оперативний» повідомив, що агресор зміг прорвати нашу оборону на південному сході Бахмута. Фактично «DeepState» це підтвердив.

На інших локаціях Бахмутського напрямку, по даним «DeepState», ворог також наступає:

«Кацап відновив спроби атакувати Соледар і підтягнув туди резерви. Продовжується тиск на наші позиції в бахмутському лісі, на жаль, ворог має там частковий успіх. Тривають спроби штурму східніше Кліщіївки. Ворог намагається просунутися далі по шанцях південніше басейну».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Винничанку Виту Заверуху из камеры суда вытащили за волосы (видео)

09.06.2016 - 01:11
8-го июня во время рассмотрения в Соломенском суде дела Виты Заверухи в здание суда ворвались около трех десятков неизвестных, которые попытались заблокировать судей. Прибывший на вызов спецназ был вынужден силой ...

На VW Golf установили систему управления жестами

21.06.2015
Обновленный Volkswagen Golf, который появится ...