Російські загарбники прорвалися до села Новоолександрівка

Російські загарбники прорвалися до околиць села Новоолександрівка, що розташоване на північний захід від нещодавно окупованого селища Очеретине (Покровський, а раніше Авдіївський напрямок).

Про це о 10:06 повідомив наш захисник, який веде Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?»: «Окупанти мають просування на південні околиці населеного пункту Новоолександрівка, Донецький напрямок».

Опосередковано це у зведенні станом на 13:00, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», підтвердив і пресцентр Генерального штабу Збройних сил України:

«На Покровському напрямку відбуваються активні бойові дії. 12 боєзіткнень з 15 тривають. Найгарячіше — у районі Новоолександрівки. Два авіаудари трьома КАБами ворог завдав біля Олександрополя і Калинового».

Таким чином, після певної перерви агресор знову розпочав рух до ключової траси між вільними містами Покровськ і Костянтинівка Донецької області.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Кот — вижу цель, не вижу препятствий

27.02.2016 - 15:48
Кот, который на этом видео, личность целеустремленная, никакие преграды и высоты не могут помешать ему добыть то, что ему очень нужно. ...

В Турции персонал гостиницы избил российских туристов: видео

27.09.2017
Турецкие курорты российские туристы любят ...

Смартфоны с двумя экранами уже начали продавать: видео

05.03.2017
Рынок китайских смартфонов не перестает ...