Російські загарбники окупували два села на Донбасі

Російські окупанти знову просунулися на Донбасі. Про нові територіальні здобутки ворога після опівночі повідомив авторитетний укладач військових мап Deep State.

Вказується, що російські фашисти окупували ще два села у Донецькій області — Восход і Сокіл.

Крім того, ще в районі шести населених пунктів росіяни мають просування, дивись скриншот.

Зазначимо, що раніше повідомлялося, що ворог захопив мікрорайон Канал у місті Часовий Яр.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Порошенко: «Украину пытаются загнать в имперское стойло». Видео

20.11.2016 - 16:09
Президент по случаю Дня достоинства и Свободы сделал обращение к украинцам. Соответствующий текст и видео размещены на официальном сайте главы государства. Петр Порошенко среди прочего принес украинцам извинения за то, что ...

Поярков рассказал, что снято на скандальных видео с Савченко

21.03.2018
Известный активист Майдана и художник ...