Російські військові на Донбасі готуються до втечі

Часто перехоплення телефонних розмов російських військових зі своїми рідними викликають подвійні емоції. З одного боку, радієш, коли чуєш, що в них справи вкрай кепські, а з іншого, дивуєшся, що вони і через 9 місяців війни залишаються зазомбованими.

Так, в черговому перехопленні від ГУР Міноборони України окупант, що знаходиться на Донецькому напрямку, каже, що ЗСУ начебто збираються вибити їх до 25 числа. Для цього стягують дуже багато техніки. І тут він каже дурість про те, що такі завдання українцям поставили американці… Ну тобто після цієї дичини вже не знаєш, чи вірити взагалі в те, що там готується прорив.

Що точно може знати загарбник, так це стан справ у свому підрозділі. Він каже, що в них вже четвертий командир роти, постійно міняються командири взвода — всіх вбивають. Взагалі, людей залишилось мало. Також він скаржиться на відсутність нормальної їжі.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Стало известно имя убийцы полицейского в Днепре

25.09.2016 - 12:37
Сегодня без двадцати десять утра в Днепре был застрелен полицейский и ранена его напарница. Ситуация развивалась стремительно и поначалу ничего не предвещало трагедии. Была обычная остановка автомобиля за нарушение ПДД. ...

Четырехлетней девочке доверили провести тест-драйв 18-тонного грузовика (видео)

05.12.2015
Тест-драйв 18-тонного грузовика доверили провести четырехлетней ...

Пчеловод на спор сел на улей без штанов: видео

01.09.2017
Часто так бывает, что мужики ...

Взрывы на военных складах в Калиновке сняли на видео с воздуха

27.09.2017
Из Калиновки успешно проводится эвакуация ...