Російські війська здійснили прорив під Новомихайлівкою

Бійці Збройних сил України частково розбили велику бронетанкову колону з десантом російських окупантів, які штурмували наші позиції біля нескореного села Новомихайлівка на Мар’їнському напрямку. Однак, ворогу вдалося незначно просунутися вперед.

Про це у своєму Телеграм-каналі сьогодні повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState».

Він вказав, що загарбники поперли одразу з трьох напрямків з залученням щонайменше восьми танків і бойових броньованих машин і великої кількості піхоти. Нашим захисникам вдалося підбити танк і дві ББМ ворога.

Попри те, що у Телеграм-каналі «DeepState» написав: «Лінія зіткнення з’ясовується», на своїй актуальній мапі він показав помітне просування сірої зони в нашу сторону на сході самої Новомихайлівки і поруч з селом.

Дивись для порівняння скриншоти карти за четверте та п’яте лютого. На останній ми червоними стрілочками умовно позначили втрачені території, у тому числі в межах Новомихайлівки. Втім, інтервенти ще не встигли там закріпитися.

На фото кадри знищення іншої колони окупантів з 11 одиниць бронетехніки (танки, БМП, БТЛБ) під тією ж Новомихайлівкою 1 лютого.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Бердянске при задержании группы воров взорвали гранату, видео

22.01.2018 - 15:11
В центре Бердянска 22 января во время задержания группы квартирных воров произошла детонация гранаты. В результате взрыва погиб злоумышленник, а трое оперативников-розыскников местного горотдела полиции травмированы. Об инциденте в одном ...

Российские военные перевернулись на САУ: смотреть видео

28.02.2018
Забавная история произошла в Черняховске ...