Російські війська захопили нову територію в Очеретиному

Збройним силам України ніяк не вдається зупинити просування російських загарбників в районі села Очеретине на Авдіївському напрямку.

Так, наш захисник, який веде Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?», о чотирнадцятій годині повідомив: «Окупанти мають просування в Очеретиному… на південний захід від залізничного полотна».

А о 15:03 це відобразив на своїй мапі авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» з коментарем в анотації: «Ворог захопив південну частину Очеретиного».

Дивись для порівняння скриншоти його карти за 21 квітня та актуальний, на якому він червоно-коричневими штриховкою і пунктиром позначив втрачену територію, на якій закріпилися загарбники.

Також він різко розширив сіру зону в наш бік, що ми умовно для наочності позначили червоними стрілками. Попереднє подібне просування в цьому районі «DeepState» констатував лише пів доби тому.

Звертає на себе увагу, що ворог нахабо заглиблюється вглиб нашої території дуже вузьким фронтом, не боючись флангових ударів, на які, вірогідно, у Сил оборони немає ресурсів. Якби вони були, інтервентів можна було б легко оточити в Очеретиному…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В центре Лондона двойной теракт, есть убитые и раненые: видео

22.03.2017 - 17:59
Около 10 человек ранены в результате стрельбы на Вестминстерском мосту, по некоторым данным, один человек убит. Инцидент днем 22 марта произошел в непосредственной близости к зданию парламента Великобритании. Об этом ...

Под Мариуполем ликвидированы террористы Лесник, Марат, Волчонок и Жого: видео

24.02.2019
Волонтерский фонд «Повернись живим» обнародовал ...