Російські війська захопили нові території в районі Бердичів

Сімнадцятого квітня російські окупанти здійснили підтверджені просування на Авдіївському напрямку. Про це без подробиць в останньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні повідомив американський Інститут вивчення війни.

Раніше з посиланнями на наших захисників ми вже повідомляли, що загарбники прорвалися в сусідні села Очеретине та Новокалинове. Однак авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» констатує також тривожну ситуацію біля більш південних Бердичів і Семенівки – там інтервенти потрохи, але практично щодня просуваються вперед.

Дивись для порівняння скриншоти його карти за чотирнадцяте та сімнадцяте квітня. На першому Збройні сили України впевнено контролювали до 20% території Бердичів, на останньому близько 1%. Але тут «DeepState» фіксує розширення сірої зони в наш бік.

Тоді як на захопленій ділянці між Бердичами і Семенівкою окупанти вже закріпилися.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Виннице на пожилую женщину упало дерево

17.06.2016 - 16:20
Около полудня 17 июня в результате сильного ветра на 62-летнюю винничанку упало дерево. Падая, крона задела и оборвала линию электропередач. Это замедлило скорость падения. Поэтому женщина чудом осталась жива. Как ...

Полиция успешно защитила гей-парад в Киеве (видео)

12.06.2016
Сегодня в Киеве состоялся марш ...

Усик против Бриедиса: видео боя онлайн

28.01.2018
В Латвии начался объединённый бой ...